paper wishes logo upper right controls
Paper Wishes Scrapbooking & Paper Crafting Forum

Go Back   Paper Wishes Scrapbooking & Paper Crafting Forum > Members List

alexpik alexpik is offline

Webisode Watcher

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. alexpik
  01-21-2018 06:10 AM
  alexpik
  Dla bezpieczeństwa dzieci wszystkie pomieszczenia zostały odpowiednio zaadaptowane. Większość żłobków prywatnych oferuje również elastyczne pakiety godzinowe, np. Zapraszamy zainteresowanych do wizyty prywatnej placówki edukacyjnej dla najmłodszych na terenie Rzeszowa Kraina Szczęścia niedaleko centrum zapisy do kraina szczęścia.
 2. alexpik
  01-21-2018 06:09 AM
  alexpik
  zapisy do przedszkola w rzeszowie Nie jest to „przechowalnia”, jak opowiadam moim koleżankom ile ciekawych rzeczy dzieci robią, to słuchają z podziwem i chyba trochę z zazdrością. Usytuowanie pozwala na szybki i łatwy dojazd z okolic centrum i przybyszówki oraz osiedla baranówka zapisy do przedszkola rzeszów. Zapraszamy was do odwiedzin żłobka w Rzeszowie Kraina Szczęścia 5 min od centrum. Prowadzimy w grupach zabawy wyciszające, a maluszki korzystają z poobiedniego wypoczynku z możliwością snu. Żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 5 m-cy do 3 lat. Zapraszamy chętnych do wizyty prywatnego żłobka na terenie Rzeszowa Kraina Szczęścia niedaleko centrum. Człowiek nie widzi różnicy do puki nie trafi na coś lepszego.
 3. alexpik
  12-03-2017 07:16 AM
  alexpik
  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, dezynsekcji w Krakowie i Deratyzacji. Świadczymy usługi DDD Insektkiller na rzecz instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Wykonujemy usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji w Krakowie, deratyzacji oraz zamgławiania. Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu przed szkodnikami całych obiektów. To podstawy, na których już od ponad 20 lat budujemy naszą pozycję na rynku DDD Insektkiller. Znów będziesz mógł odetchnąć z ulgą i cieszyć się przestrzeniami wolnymi od karaluchów. W przypadku konieczności podjęcia walki z insektami – niezwykle ważna jest skuteczność oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć. Łatwo można rozpoznać miejsca w których przebywają ponieważ znaczą terytorium odchodami.

Statistics

Total Posts
Visitor Messages
Total Thanks
General Information
 • Last Activity: 01-21-2018 06:10 AM
 • Join Date: 12-03-2017
 • Referrals: 0

All times are GMT -7. The time now is 11:31 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © 2014, Hot Off The Press, Inc.